Általános fórum

Web szerverekről, tárhelyekről szolgáltatásokról..
Bonjasky
Adminisztrátor

Általános fórum

Hozzászólás Szerző: Bonjasky »

Na itt lehet beszélgetni a különböző szolgáltatokról/szolgáltatásokról!

shenky
Tag

Re: Általános fórum

Hozzászólás Szerző: shenky »

Halli all
tud valaki jobb ingyen szólgáltatást okhost.eunál?

Gabesz227
Tag

Hozzászólás Szerző: Gabesz227 »

Opciók szempontjából 000webhost, de sebesség szempontból nem :P

shenky
Tag

Hozzászólás Szerző: shenky »

én minden szempontból értetem :) de amúgy ismerem 000webhostot :)

gabi
Felhasználó

Hozzászólás Szerző: gabi »

Szerény véleményem szerint nincs jobb az okhost nál :)

Gabesz227
Tag

Hozzászólás Szerző: Gabesz227 »

www.tarhely.biz :D Csak pontokat kell gyűjts, hogy fenntartsák, warez, torrentoldal nem indítható rajta máskülönben meg minden opció van hozzzá :D Ráadásul elég gyors :P

geeb21
Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: geeb21 »

é ajánlani tudom az Intrex-et.

http://www.intrex.hu/

A társkereső oldalam is ott van már egy éve.:

http://eliterandi.hu/

alap csomaggal. 1000ft havonta (rózsaszín csekken 1500ft.)

De nincs sose kihagyás. dinamikusak és segítőkészek. Nem szemétkednek a warezzel, és nem nézik milyen rendszert használsz (licenszet nem kérnek)

Bonjasky
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: Bonjasky »

A phpmuhely is ott volt 2 évig, téll jó, de minek fizessek érte, ha van ingyen is?! Majdnem ugyan oylan szolgáltatások...
http://newhosting.hu

togruta
Felhasználó

Hozzászólás Szerző: togruta »

Sziaztok! nemtudom mennyire elcsépelt a gowihost.nak a szolgáltatásai nekem nagyon tetszik 1, hogy 2 ingyenes alternatívát is kínál,az 500 mb-os 1 mysql 1 ftp 1 crone tabs és output 1 mysql 1 email 1 partkoltatható 1 különdomain illetve ziro és trendi site builderek is járnak hozzá. és 10 gb a havi forgalmazhatóság na a másik az unlimited with adds. arra aztmondom hogy szerintem maxi korrekt minden korlátlan benne mx rekordok is szerkeszthetőek a látogatók lapletöltések sincsenek korlátozva illetve a reklámok is nem felül, hanem allul helyezkednek el. határozottan emberbarát húzás a részükről a support kifogástalan kedvesek odafigyelnek arra amit kérsz. szal csak javasolni tudom őket. ja és dns szerkesztő is van plusz auto installer hasonló a softacculoushoz vagy a fantasticodata-hoz, de ez valami spéci fejlesztéslehet

togruta
Felhasználó

Hozzászólás Szerző: togruta »

Szasztok! én a http://gowihost.org/ ajánlom, 2 ingyenes alternatívájuk is van, az elsőben kapunk 500 mb-t 10 gb adatforgalommal 1 mysql 1 ftp 1 email pop3 és imap hozzáféréssel, 1 ftp fiókot 1 cronjobs-t ziro és trendi site buildert ha visszalinket rakunk az oldalunkra az oldal aljára akor írnikell nekik, megnézik és megduplázzák mind a forgalmi keretet és a tárhely méretet is szal állati jófejek. második csomagjuk az unlimited with adds. először is minden korlátlan ftp mysql haviforgalom tárhelyméret emailekszáma domainek mind a parkoltatható és a külön domainek is mx rekordok szerkeszthetőek dns szerkeszthetőség is van pi deny manager jelszóval védhető könyvtárak auto installer és a fentebbemlített ziro és trendi site builderek is megtalálhatóak a reklámok alul helyezkednek el a footer környékén szal szerintem ez is emberibb minthogy a tetejébe rakják bele sokak. ez is kikapcsoltatható vagy évi 10000 forintért vagy a refferal programjuk révén 10 sikeres meghívással

Válasz küldése