Hibajelentés

Oldalról kérdések, hibajelentések, ötletek stb...
Fáraó

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Fáraó »

A leszólás helyett inkább meg kéne nézni a hibát és nem vadul védekezni és leszólni a másikat.

Na utána néztem és tényleg van egy felhasználói fiókom F betűn. Mint kiderült ugyan az a 2 e-mail cím mindkettőnél. Arról viszont fogalmam sincs hogy ez a felhasználó hogy kerül a rendszerbe, hisz én NEM regisztráltam ilyet, és tudtommal 1 karaktereset nem is lehet, pláne nem duplán regisztrálni ugyon azzal az e-mail címmel. :P

Az F betűs felhasználói fiókomban jelszót változtattam hogy ne legyen kavarodás. Valamint a Fáraó profilnál e-mail címet változtattam.

Ezután meg kíséreltem bejelentkezni a portálon a Fáraó-s fiókommal, de láss csodát nem fogadta el :D
Kértem jelszó emlékeztetőt is a szép újonnan beállított e-mail címemre, de az e-mail cím nem található szerinte... :lol: Nem írtam el, többször is megpróbáltam... És másolni is próbáltam...

A fórum viszont hiba nélkül be enged amint látod :P

Kúrva mérges tudok lenni ha én jó szándékkal jelzek egy hibát, és erre azt kapom hogy leszóltok. Ahelyett hogy utána néznétek.
Régen azért jártam ide, mert itt mindig segítő készek voltatok, és nem szóltatok le senkit. Hát álmomban nem gondoltam volna hogy azért kapok leszólást mert segíteni szerettem volna nektek, és jeleztem egy hibát :-/

pasindani írta:Halod Dark_Lord ne is törödj vele most figyi ha mit to,m én 1600ember / 1nek nem jó akkor nehogymár a loginnal legyen baj... -_-"
De most komolyan mi közzé a karakterkodolásnak a loginrendszerhez???
Szánalmas -_-"
8-)
Mit szívtál?
Az oldalnak van 299 regisztrált felhasználója(legalábbis a fórum statisztikája szerint.)
A legtöbb felhasználó egyszerre, pedig 23 fő volt, vagyis 20 aktív tagnál több nem igen van. És ha meg nézed ékezetes karakteres fiók nincs is szinte másik :P És mint mondtam szerintem az ékezetes karakterrel van a baj. De hát nem kell nekem hinni hisz ti tökéletesek vagytok és nem hibázhattok soha. És a ti rendszeretekben elképzelhetetlen hogy hiba van.

Szerintem ezt a témát zárjuk is le!

A téma lezárva, ugyanis a phpmuhely.hu üzemeltetői nem tudnak hibázni!

pepetech
Tag

Hozzászólás Szerző: pepetech »

Hát igen, Fáraónak igaza van! Egyébként pasidani szólt le, ne Bon vagy Dark!

shenky
Tag

Hozzászólás Szerző: shenky »

Igen én szóltalak le!
De most figyelj úgy azért elég nehéz el hinni hogy bárki be tud lépni mondjuk én meg bon remélem nem haragszol :)

Fáraó

Hozzászólás Szerző: Fáraó »

És másnak van ékezetes karakter a nevébe??? NINCS nem igaz már, nehezedre esik egy ékezetes prÓba felhasználót beregelni és rájönni hogy hibás az oldal? :evil:

Tudom tudom nem lehet hiba az oldalban mert mindenhol ugyan azt a karakter kódolást használjátok, de azért nézzétek meg, hisz valami mégse jó... ;)

Bonjasky
Adminisztrátor

Hozzászólás Szerző: Bonjasky »

Ne regisztálj feleslegesen!
Tesztelve volt, benged ékezetes karakterekkel is! ÉS offoljátok már a témát, köszi!

Bonjasky
Adminisztrátor

Fáraó ha annyi gondod volt a régi neveddel, töröltelek a rendszerből. REgisztálj újat és 100% nem lesz több problémád semmiféle sikertelen belépéssel.

zoltan95
Felhasználó

Hozzászólás Szerző: zoltan95 »

Jé újra regeltem és működik, na akkor csak nem volt valami jó a rendszerbe, ha nem a php-ban akkor az adatbázisban... De nem kell nekem hinni én hülye vagyok... :P

Másik hiba:
Ha belépek a portálon attól még a fórumba nem leszek belépve... Elég szar így, nem gondoljátok? :lol: :P

Bonjasky
Adminisztrátor

CSináld meg jobbra... így is elég bonyolult a phpbb3, ráadásul a session nevek is különböznek...
Amúgy ha kipipálod h automítikusan beléptessen akkor nincs ilyen gond...

zoltan95
Felhasználó

Hozzászólás Szerző: zoltan95 »

Bonjasky írta:CSináld meg jobbra... így is elég bonyolult a phpbb3, ráadásul a session nevek is különböznek...
Amúgy ha kipipálod h automítikusan beléptessen akkor nincs ilyen gond...
Na látod, én ezért nem használok kész portál rendszereket / fórum motorokat :)

Ja a Segédleteknél van egy karakter kódolási hiba :D
(Nem tán rátaláltam a lehetetlenre :roll: )

"Fájl írás / F�... ->"

domm18
Tag

segédletek beküldése hibás

Hozzászólás Szerző: domm18 »

sziasztok.

próbáltam beküldeni segédletet, de ha [ code ] közé html kódot tettem megjelent, PHP színezésre/formázásra sem reagált. Írtam egy olyan konvertert ami már html kódot ad ki, szépen kiszinezve amit szerettem volna, hátha úgy működik, de teljesen meghalt beküldés után ám az előnézetben minden helyesen jelent meg.

Jó volna valamilyen video beágyazás is, mert szívesebben csinálnék videó tutorialokat, mint leírásokat.

mit szóltok ?

Bonjasky
Adminisztrátor

Ja igen, ezt multkor meg csináltam már de azóta új fájlokat használ a rendszer a bb kódokhoz, de megcsinálom ezt is! ;)

domm18
Tag

Hozzászólás Szerző: domm18 »

Bonjasky írta:Ja igen, ezt multkor meg csináltam már de azóta új fájlokat használ a rendszer a bb kódokhoz, de megcsinálom ezt is! ;)
csak ha időd engedi. :)

shenky
Tag

Hozzászólás Szerző: shenky »

Hali egyszer még be küldtem egy js tutorialt!
Javascript lapok néven
http://phpmuhely.hu/index.php?page=tuto ... &postid=44
És csak anit it ki hogy
<script type="text/JavaScript">
És még jozsi is kiegészitete azt hisszem!

Bonjasky
Adminisztrátor

Azok törölve lettek átalakítás miatt! DE HA minden igaz vissza lesz töltve!

ftboy
Felhasználó

Hozzászólás Szerző: ftboy »

sziasztok. phpbbb fórumot használok. chatet szeretnék rátenni, tudtok segíteni.??? :roll: :roll: :roll:

Válasz küldése